Опора радіатора нижня ОР VW Touareg (18-21), Crafter (17-21)/Audi (16-) VAG 4M0121275A
 завтра
Виробник
VAG (Німеччина) Виробництво Німеччина
Каталоговий номер
4M0121275A
  • Доставка по Україні
    -  на відділення Нової Пошти або кур'єром до дверей
    - самовивіз у м.Харків
    докладніше →
  • Оплата при отриманні
    або іншим зручним способом, докладніше →
  • Гарантія
    обмін/повернення товару протягом 14 днів, докладніше →
Застосовність
Товар підходить до марок/моделей авто:
- Audi: A4 B9 (8W), A5 (F5), A6 C8 (4A), A7 (4K), A8 D5 (4N), Q5, Q7, Q8
- Volkswagen: Crafter, Touareg
Товарна група:
- Охолодження та опалення Інші елементи системи охолодження
Про виробника VAG
VAG — оригінальні автозапчастини для Volkswagen, Audi, Skoda, Seat.
Сайт: https://www.volkswagenag.com
Аналоги "4M0121275A VAG":
0 відгуків
262  завтра
Артикул:
TED13850
TEDGUM
Виробництво Польща Польща
Купити Код: 480195-16
Сторона встановлення: Передні